Про підтримку звернення депутатів   районної ради сьомого скликання  Рівненської області до Кабінету Міністрів України Міністерства енергетики та захисту довкілля України

Оприлюднено 23.12.2019р.

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня  2019 року                                                   №757

 

        •  

Про підтримку звернення депутатів

  районної ради сьомого скликання

 Рівненської області до Кабінету Міністрів України

Міністерства енергетики та захисту довкілля України

ситуації, яка склалася із безпечною утилізацією

 непридатних та заборонених до використання в

 сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин

      Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійною комісією та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення депутатів Рівненської  районної ради сьомого скликання  Рівненської області до Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо ситуації, яка склалася із безпечною утилізацією  непридатних та заборонених до використання в  сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин від 12 вересня 2019 року №952 (додається).

2. Виконавчому апарату районної ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та захисту довкілля України та в Рівненську  районну раду.

  3.Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища (Данилюк О.Г.)

    Голова ради                                                                                         О.Дацюк

 

Посилання