Керівники лікувальних закладів Здолбунівського району взяли участь у нараді з питань підготовки до укладення договору з Національною службою охорони здоров’я України в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року

Під час заходу присутні обговорили підготовку закладів до початку процесу укладення договору з Національною службою охорони здоров’я, а також експерти поділилися інформацією щодо пакетів медичних послуг, обговорили питання відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, реєстрації в електронній системі  охорони здоров’я та подачі заяви на укладення договору з Національною службою охорони здоров’я.

За словами директора КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» Володимира Лепехи, нині лікарі та медичні сестри КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» успішно зареєструвалися у електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).  Лікувальний заклад претендує на 17 з 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік.  

Станом на 3 лютого 2020 року, загальна готовність спеціалізованих медичних закладів Рівненщини до контрактування з НСЗУ (за показниками автономізація, комп’ютеризація та підключення до ЕСОЗ) становить 82,26 %.  У області автономізовано 100 % закладів вторинної медичної ланки. З них комп'ютеризовано – близько 64%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) та підключено до Медичних інформаційних систем (МІС) - також 100 % спеціалізованих медичних закладів. Кваліфікований цифровий підпис (КЕП) отримали понад 63 % медичних працівників, які будуть залучені до виконання договору з НСЗУ.

Посилання