Облаштування системи автоматичної пожежної сигналізації є пріоритетним питанням пожежної безпеки у школах міста та району

Про це 12 лютого, під час засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища, розповідав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Дейнека.
Зокрема, під час обговорення питання «Про районну програму забезпечення пожежної безпеки на 2020 – 2024 роки» Ігор Олександрович повідомив, що пріоритетними питаннями є облаштування системи автоматичної пожежної сигналізації (у тому числі й виготовлення проєктно-кошторисної документації на неї) та підвищення вогнестійкості будинків та споруд шляхом просочення конструкцій вогнетривкими сумішами. Оскільки на встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації у навчальних закладах Здолбунівщини необхідно значні кошти, почнуть цей процес у 2020 році зі шкіл з найбільшою кількістю учнів, таких як: Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1(приміщення початкової школи), Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Здолбунівська І-ІІІ ст. ЗОШ №6, Здолбунівська гімназія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст. На ці цілі, згідно Програми, передбачено майже мільйон гривень. Решта навчальних закладів поетапно заплановані до 2024 року включно. Що стосується підвищення вогнестійкості будинків та споруд шляхом просочення конструкцій вогнетривкими сумішами, пріоритетними на 2020 рік є такі приміщення: Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Гільчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1(приміщення початкової школи), Здолбунівська гімназія. До кінця 2024 року вказані протипожежні заходи планується провести у решті шкіл міста та району, а також у Здолбунівському районному будинку культури, Здолбунівському районному історико-краєзнавчому музеї, Мізоцькій та Здолбунівській музичній школі, Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва, Мізоцькому будинку школярів та молоді, Здолбунівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3, №4, Мізоцькій, Глинській, Гільчанській, Будеразькій, Ступнівській та Дерманській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.
Крім того, в рамках програми забезпечення пожежної безпеки планується створити та забезпечити функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони у Копитківській, Будеразькій та Глинській сільських радах. До слова, у 2019 році створено пожежну частину у селі Мала Мощаниця.

Посилання