Про роботу з обдарованою молоддю Здолбунівщини та створення єдиного інформаційного простору освіти говорили сьогодні під час засідання профільної комісії Здолбунівської районної ради.

Сьогодні, 13 лютого, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту за участю заступника голови Здолбунівської районної ради Олександра Бухала.
Члени комісії розглянули ряд питань освітянського напрямку, зокрема «Про хід виконання рішення районної ради від 27 лютого 2019 року №611 «Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2019-2021 роки» та «Про хід виконання рішення районної ради від 27 лютого 2019 року №633 «Про програму створення єдиного інформаційного простору освіти Здолбунівського району на період 2019-2021 років». За інформацією з відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації, упродовж двох останніх років 40 учнів шкіл району здобули перемоги в олімпіадах з навчальних дисциплін, одну з яких здобуто на всеукраїнському рівні змагань; 11 індивідуальних та 3 колективні перемоги здобули учні у конкурсах з навчальних дисциплін; 15 учнів стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; 9 учнів – переможці мовно-літературних конкурсів; драмколектив «Тріумф» Здолбунівської гімназії став переможцем серед драматичних колективів області; 4 перемоги здобули команди шкіл Здолбунівського району у турнірах з навчальних дисциплін; 26 перемог у конкурсах природничого, краєзнавчого, екологічного та естетичного спрямування; 17 спортивних перемог. Учениця 9 класу Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» Валерія Андрієш стала стипендіатом Кабінету Міністрів України за І місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. 229 перемог здобуто вихованцями позашкільних навчальних закладів району, 5 з яких – на міжнародному рівні. Учні міста та району залучаються до навчання у гуртках МАН, до участі у районному конкурсі «Найрозумніший», у конкурсах «Прангліміне», «Кенгуру», «Бобер», інтернет-олімпіад, тощо.
Що стосується впровадження районної Програми створення єдиного інформаційного простору освіти Здолбунівщини, відповідно до Постанови Кабміну від 03.04.2019 року №319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти у 2019 році» протягом 2019 року за рахунок коштів державної субвенції у сумі майже 670 тисяч грн. та співфінансування районного бюджету у сумі майже 75 тисяч грн. придбано 49 персональних комп’ютерів в Здолбунівські загальноосвітні школи І-ІІІ ст. №3, №4; по 11 комп’ютерів в Здовбицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» й 5 – у Гільчанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад». Нині усі 34 заклади загальної середньоїт освіти Здолбунівського району підключені до мережі Інтернет. Використання інтерактивного устаткування є обов’язковим й за концепцією Нової української школи. Упродовж 2019 року комп’ютерне обладнання відповідного мультимедійного контенту було придбано для 40 кабінетів початкової школи нашого району.

Посилання