8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Саме в цей день народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан. За його ініціативою були створені перші групи волонтерів, які надавали допомогу всім пораненим на полях бойових дій. Також Дюнан став одним з творців всесвітньо відомого комітету Червоного Хреста.
Товариство Червоного Хреста України діє в нашій країні вже понад 100 років, а загалом сьогодні Червоний Хрест працює у понад 176 країнах світу.
Своїм головним завданням ця добровільна громадська гуманітарна організація бачить в наданні допомоги всім хворим, пораненим, які стали жертвами збройних протистоянь. Також Червоний Хрест допомагає всім постраждалим від стихійних лих та катаклізмів. Тому основними ідеями цього свята можна назвати гуманність і добровільність у наданні допомоги нужденним.
Здолбунівська районну організацію Товариства Червоного хреста України очолює Марія Бєлікова. Наш районний осередок робить усе можливе, щоб допомогти нужденним, найуразливішим та самим незахищеним верствам населення. До роботи залучено чимало людей, налагоджена тісна співпраця з багатьма громадськими й волонтерськими організаціями, а також державними установами, окремими підприємцями. Організація опікується всіма проблемними верствами населення нашого району, а також з 2014 року вимушеними переселенцями з Криму та Сходу України.
Тож від щирого серця вітаю усіх членів Товариства Червоного Хреста й особисто пані Марію з Всесвітнім Днем Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Ви сумлінно щоденно виконуєте свою роботу заради людяності та добра.
Вдячний за вашу самовідданість, любов до людей, небайдужість, милосердя та чуйність, за надання допомоги у скрутних ситуаціях, оптимізм та віру в краще майбутнє.
Бажаю усім міцного здоров’я, достатку і родинної злагоди!
З повагою,
голова районної ради Олег Дацюк.

Посилання