У хірургічне відділення Здолбунівської центральної районної лікарні придбали лапароскопічну стійку.

Голова районної ради Олег Дацюк та голова райдержадміністрації Леонід Власюк відвідали сьогодні КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня», де оглянули сучасне хірургічне обладнання, придбане за кошти районного бюджету.
Депутати районної ради прийняли рішення про виділення коштів (близько 1,5 млн. грн.) на придбання цього обладнання за рахунок залишку коштів загального фонду районного бюджету під час засідання лютневої сесії у 2020 році.
За словами керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Володимира Лепехи, за допомогою лапароскопічної стійки складні операції з видалення жовчного міхура, апендициту і гриж можна проводити через невеликі проколи, що абсолютно безболісно для пацієнтів. Прилад оснащений ендоскопом, та великим екраном, на який передається збільшене в сотні разів зображення внутрішніх органів. Хворі значно легше переносять операції і швидше одужують.
Крім того, лікарня має підготовлених фахівців для здійснення таких операцій. Кілька лікарів-хірургів здолбунівської ЦРЛ пройшли навчання й готові проводити малоінвазивні втручання.
Також, з нагоди Міжнародного дня медичних сестер, який відзначають саме сьогодні 12 травня, Олег Дацюк та Леонід Власюк привітали медсестринський колектив медичних закладів нашого району.

Світлина від Здолбунівська районна рада. Світлина від Здолбунівська районна рада.

Світлина від Здолбунівська районна рада.

Посилання