Триває робота постійних комісій Здолбунівської районної ради

Сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулося засідання трьох постійних комісій: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту; комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища та комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження.

Звітуючи про виконання районного бюджету за перше півріччя 2020 року, виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольга Терещенко повідомила, що усі видатки фінансуються в повному обсязі без затримок. Що стосується дохідної частини – за I квартал 2020 року надійшло 32913,6 тис. грн доходів (без урахування трансфертів).

Звітуючи про хід виконання районної програми розвитку пластового руху на 2019-2021 роки, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Зоя Вітень повідомила, що гуртки за пластовою методикою працюють у Здовбицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Мізоцькому навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей», Здолбунівській загальноосвітній школі І ступеня №7 та Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва. У 2019 році керівники гуртків «Пласт» Олеся Синяк та Наталя Герус пройшли триденний вишкіл «КОНТРА» з картографії та орієнтування, який проводився у Львівській області. Олеся Синяк була членом української пластової делегації у Польщі (м. Люблін), де взяла участь в акції «Полум’я братерства». Пластуни нашого району протягом 2019 року активно організовували та брали участь у різноманітних акціях і заходах.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ящук доповів присутнім про хід виконання районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.

А начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марина Гуляр прозвітувала про хід виконання районної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року» та про реалізацію у Здолбунівському районі стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Рівненській області на 2018-2026 роки.

Світлина від Здолбунівська районна рада. Світлина від Здолбунівська районна рада.

Посилання