Сьогодні українці відзначають День вишиванки.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Здолбунівщина має своїх талановитих майстрів, котрі люблять, вміють та передають з покоління в покоління мистецтво вишивки. Вони різного віку, різних професій, але для кожної з них вишивка – це сенс життя, захоплення, любов, вияв почуттів, натхнення. Частинки їх душ й тепло серця живуть у прекрасних витворах цих жінок. Серед них Гаєвська Марія з села Копитків, Ворон Галина з села Новосілки, Коваль Марія зі Здолбунова та Анна Шпилюк з с. П’ятигори. Своєю справою ці жінки ніби зберігають генетичний код української нації та передають його у спадок наступним поколінням.
Щиро бажаємо вам та усім, хто опанував чи лише навчається цьому мистецтву, щоб вишиванки вашої долі була завжди устелені миром, родинним добробутом та щастям! Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла вас, щоб благословляла на щасливе життя, на служіння Україні.
Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Світлина від Здолбунівська районна рада.Світлина від Здолбунівська районна рада.

Світлина від Здолбунівська районна рада. Світлина від Здолбунівська районна рада.

Посилання