Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради  Рівненської області

 

 Комунальною установою  «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради Рівненської області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: вчитель- дефектолог олігофренопедагог (1 штатна одиниця), вчитель - реабілітолог (1 штатна одиниця), вчитель- дефектолог тифлопедагог (1штатна одиниця).

       Повне найменування установи: Комунальна установа «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області

Місце знаходження закладу: 35701, Рівненська область, місто Здолбунів, вул. Незалежності, буд. 64-б.

Умови оплати праці: згідно посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

·        підвищень посадового окладу (за наявність  кваліфікаційної категорії);

·        надбавок (за вислугу років, почесне звання);

·        доплат (за науковий ступінь тощо).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура).

Стаж роботи за фахом не менше трьох  років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у КУ «Здолбунівський інклюзивно – ресурсний центр» ( вул. Незалежності 64/б, м. Здолбунів )   наступні документи:

· заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

· автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

· копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

· копію документа про вищу освіту;

· копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності ;

· мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. 

Останній термін подання документів 20 червня 2020 року.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

·       кваліфікаційного іспиту та співбесіди

  Кваліфікаційний іспит для претендентів на посаду проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту, його складова та тривалість визначено рішенням районної ради від 25 липня  2018 року №524 «Про затвердження Положення про  конкурсний відбір на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи« Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради Рівненської області.

Дата проведення конкурсу – 06 липня 2020 року.

Конкурс відбудеться о 14.00 год. в приміщенні КУ «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради Рівненської області.

Уповноважена особа:  Устянчук Н.А.  – директор КУ «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради Рівненської області, тел. 0967726360,  e-mail,  inclusive_center@ukr.net.

 

 

 

Посилання