Про затвердження переліку та тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»

оприлюднено 09.07.2020р.

Правилий тризуб

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ

 

від «___»____________2020 року                                                          № ____

 

Про затвердження переліку та  тарифів на

платні медичні послуги, що надаються

комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»

 

З метою відшкодування обгрунтованих витрат медичним  закладом  району на надання  медичних послуг, керуючись ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах»,  на підставі пункту  3.2. Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», розглянувши  лист № 01/10-­­­ 818 від 07 липня 2020 року головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»,  за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

      1. Затвердити перелік і тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», додаються.

       2. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»:

       - забезпечити якісне надання платних медичних послуг;

       - забезпечити надходження та використання коштів, отриманих від надання платних медичних послуг в порядку визначеному чинним законодавством.

       3. Оприлюднити тарифи на платні медичні послуги комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» на офіційному сайті Здолбунівської районної ради.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.) та питань бюджету  та фінансів (Жовтанюк І.Б.).

 

Голова ради                                                                                Олег ДАЦЮК

Підготував: Сумко О.Я.- головний лікар КНП "Здолбунівськийрайонний центр первинної медичної допомоги" 

Посилання