Про внесення змін до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка» Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки

 У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання )

          РІШЕННЯ           

від 29 липня 2020 року                                                          № 819

 Про внесення змін до районної програми фінансової

підтримки комунального некомерційного підприємства

«Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка»

Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки

 

      З метою впровадження в діяльності комунального некомерційного підприємства стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення, здійснення іншої діяльності в сфері охорони здоров’я, необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики і лікування захворювань зубо-щелепової системи,  іншої діяльності, на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка» Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки (далі- Програма), а саме, доповнити пункт 5 словами  «проведення лікувально-хірургічної підготовки зубів до протезування пільгових верств населення».

2. Фінансовому управлінню Здолбунівської районної державної адміністрації при формуванні та перегляді показників районного бюджету в межах фінансових ресурсів передбачити видатки на реалізацію Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів (Жовтанюк І. Б.) та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту (Єнич Н. А.).

 

Голова ради                                                                             Олег ДАЦЮК

Посилання