Про внесення змін до рішення районної ради ради від 5 липня 2018 року №502 «Про здійснення  повноважень щодо  управління закладами освіти»

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

                                                                                                                                                                                                                                      РІШЕННЯ 

        •  від 29 липня  2020 року                                                         № 826    

Про внесення змін до рішення районної ради

ради від 5 липня 2018 року №502

«Про здійснення  повноважень щодо

 управління закладами освіти»

 

 

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», рішення районної ради від 27 травня 2020 року №799 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського  району» за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 5 липня 2018 року №502 «Про здійснення  повноважень щодо управління закладами освіти», а саме:
  1. Абзац другий, третій та четвертий пункту 2 рішення  викласти такій редакції

     « Керівник закладу загальної середньої освіти обирається на посаду за результатами конкурсу і призначається на посаду розпорядженням голови районної ради.

Трудовий договір укладається на шість років на підставі рішення конкурсної комісії. Після закінчення строку, на який укладено строковий трудовий договір, трудові відносини припиняються та не можуть бути продовжені на невизначений строк.

З особою, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, укладається трудовий договір строком на два роки. Після закінчення строку дії такого строкового трудового договору та за умови належного його виконання сторони мають право продовжити строк дії відповідного строкового трудового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.

Особа не може бути керівником одного і того ж закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (крім тих, що розташовані в населених пунктах з одним закладом загальної середньої освіти). До першого шестирічного строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше.

Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти розробляє та затверджує районна рада керуючись законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»

Припинення трудового договору з керівником комунального закладу загальної середньої освіти у зв’язку із закінченням строку його дії або його дострокове розірвання здійснюється головою районної ради з підстав та у порядку, визначених законодавством про працю.»

  1. У пункті 3 слова  «рішення районної ради» замінити на слова «розпорядження голови районної ради»
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.)

             Голова ради                                                                          Олег ДАЦЮК

Посилання