Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІI ст. та директора Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської о

У керівників цих двох навчальних закладів закінчується термін дії контракту. Тож, відповідно до розпорядження голови районної ради від 26 червня 2020р. №32  оголошено про конкурсний відбір на посади керівників вище зазначених закладів.

На посаду директора  Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІI ст. подав документи діючий керівник Василь Воробель, який керує цим закладом вже понад 9 років. А от стати керівником Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. бажаючих не виявилося.

Присутні члени комісії перевірили  подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам й одноголосно прийняли рішення допустити до конкурсу Василя Воробеля. Також члени конкурсної комісії затвердили форму  екзаменаційного білета.

Оскільки відповідно до п.17 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 27 травня 2020 року  №799,  конкурс на посаду керівника Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. визнали таким, що не відбувся. Виходячи з вище викладеного, члени комісії вирішили рекомендувати голові районної ради видати повторно розпорядження «Про оголошення конкурсу».

Посилання