Голова районної ради Олег Дацюк взяв участь у онлайн-нараді

        Сьогодні, 11 серпня 2020 року голова районної ради Олег Дацюк взяв участь у онлайн-нараді у системі ZOOM з питань підготовки закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року. Олег Євгенійович, звертаючись до учасників наради, попросив всім докласти максимум зусиль, щоб вчасно розпочати навчальний рік з урахуванням вимог Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров’я. «Адже, коронавірус вносить багато коректив, у тому числі й у навчальний процес і важливо усім відповідально поставитися до запровадженого у країні адаптивного карантину.  Головне наше спільне завдання – забезпечити усі школи дезінфікуючими та миючими засобами, термометрами,  діяти усім разом злагоджено та конструктивно» - повідомив голова районної ради.

          В.о. начальника відділу освіти Зоя Вітень розповіла про особливості навчального процесу під час карантину в школах, дитячих садочках, позашкільних навчальних закладах. Зокрема, велася мова про харчування дітей, підвезення до школи, проведення медоглядів учнів і вчителів, забезпечення школярів підручниками.

З організацію роботи  КУ «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний  центр» ознайомила  учасників наради директор інклюзивно-ресурсного центру Наталія Устянчук.

 

Посилання