Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я ПРОЄКТ

 

від «____»_____________2020 року                                 № _____

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

     Розглянувши звернення Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області та  керуючись ст.10, 122 Земельного Кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням  з постійними комісіями та президію районної ради, районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  Здовбицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 2,3770 га (кадастровий номер 5622682000:01:001:0873) для будівництва та обслуговування будівель  освіти, що знаходиться в с.Здовбиця, вул. Шосова,126 .

2.  Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну  комісію районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища (Данилюк О.Г.).

Голова ради                                                                                       Олег ДАЦЮК

 

Проект рішення підготувала:

Керуюча справами

виконавчого апарату районної рад   Біндюк Н.

Посилання