Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, у комунальну власність органів місцевого самоврядування міста, селища та сіл Здолбунівського району Рівненської області

УКРАЇНА

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

        РІШЕННЯ проєкт

        • від «___» _____________ 2020 року                                                         № ____

Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, у комунальну власність органів місцевого самоврядування міста, селища та  сіл  Здолбунівського району Рівненської області

 

            Враховуючи звернення балансоутримувачів комунального майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Здолбунівського району, рішень сесій органів місцевого самоврядування Здолбунівського району,  відповідно до статей 43, 60, та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями, президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду балансоутримувачам на передачу у комунальну власність органів місцевого самоврядування міста, селища та  сіл  Здолбунівського району Рівненської області рухомого та нерухомого майна, яке знаходиться у власності територіальних громад Здолбунівського району Рівненської області, в особі Здолбунівської районної ради без зміни його цільового призначення згідно з додатком 1.

2. Органам місцевого самоврядування міста, селища та  сіл Здолбунівського району Рівненської області утворити комісії з приймання – передачі майна у власність без зміни їх балансоутримувачів згідно вимог чинного законодавства.

3. Органам місцевого самоврядування міста, селища та  сіл Здолбунівського району Рівненської області та балансоутримувачам здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо приймання-передачу рухомого та нерухомого майна до 01 січня 2021 року у відповідності до чинного законодавства.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації після оформлення відповідних документів внести зміни до переліку об`єктів спільної власності територіальних громад району та подати їх районній раді на затвердження.

5. Організацію виконання покласти на заступника голови райдержадміністрації Іванюка О.М.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                 Олег ДАЦЮК

Проєкт рішення підготував - заступник голови райдержадміністрації Іванюк О.М.

Посилання