Відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії

Депутатським корпусом були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету Здолбунівського району на 2020 рік. Зокрема, 50 тис. грн. виділено КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» на капітальний ремонт покрівлі пологового будинку. Збільшено видатки на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню на 120 тис. грн., на стоматологічну допомогу населенню – на 50 тис. грн., видатки на первинну медичну допомогу населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги – на 100 тис. грн. Понад 340 тис. грн. депутати виділили на капітальний ремонт покрівлі будівлі Копитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та понад 170 тис. грн. – на утримання та навчально-тренувальну роботу комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Також внесено зміни до Програми здійснення відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян залізничним транспортом на приміському сполученні Здолбунівського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року та зміни до рішення районної ради від 26 лютого 2020 року №782 «Про схвалення проєктів, які подаються на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад».

Крім того, депутати розглянули питання передачі об´єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району у комунальну власність новостворених територіальних громад та ін.

Голова районної ради Олег Дацюк подякував депутатам за спільну злагоджену та конструктивну роботу упродовж п’яти років й за особистий внесок кожного народного обранця у розвиток Здолбунівщини.

 

Посилання