Про внесення доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2020 рік

 • УК Р А Ї Н А
  • ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
   • РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (сьоме скликання)        

 

     • від 21 жовтня 2020 року                                                         № 828        

 

Про внесення  доповнення до

Програми економічного

та соціального розвитку

Здолбунівського району на 2020 рік

 

            Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести та затвердити доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2020 рік» Програми   економічного   та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2020 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 21 лютого 2020 року №59   «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2020 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 26 лютого 2020 року № 770 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2020 рік», а саме:

            1)  у підрозділі «Реконструкція та ремонт доріг» доповнити пунктом 17:

«17. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-30 Рівне-Тайкури-Оженин на ділянці км 9+860- км 18+210 .

У тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Джерело фінансування: державний, обласний, районний та місцевий бюджет.

Відповідальний: Служба автомобільних доріг у Рівненській області, Здолбунівська райдержадміністрація, Мельник С.С. – Новосілківський сільський голова.»

            2. Організацію виконання рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації Іванюка О.М.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

 

Голова ради                                                                                                    Олег ДАЦЮК

 

Посилання