Про виплату грошової винагороди керівникам закладів освіти району у 2020 році

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

         (сьоме скликання)             

  • РІ Ш Е Н Н Я

від 21 жовтня  2020 року                                                       № 835

 

Про виплату грошової винагороди  керівникам

закладів освіти району у 2020 році

 

        Керуючись законами України “Про освіту”,  «Про повну загальну середню освіту»,  відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», враховуючи лист відділу освіти райдержадміністрації від 29.09. 2020року №01/08-296,  керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право керівникам закладів освіти району на отримання грошової винагороди в розмірі 60 відсотків посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків в 2020 році в межах фонду оплати праці.
  2. Рекомендувати керівникам закладів освіти району виплатити педагогічним працівникам грошову винагороду в розмірі 60 відсотків посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків в 2020 році в межах фонду оплати праці.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та з питань фінансів та бюджету (Жовтанюк І.Б.)

​​​​​​​

Голова ради                                                                           Олег ДАЦЮК

Посилання