В Здолбунові згадали події Революції Гідності

Сьогодні напередодні сьомої річниці Революції Гідності та Дня Гідності та Свободи, в Здолбунові віддали шану тим людям, які виявили сміливість і боролися за права людини, за наші громадянські права, за наші свободи.

Голова районної ради Олег Дацюк та заступник голови районної ради Олександр Бухало разом з головою райдержадміністрації Леонідом Власюком, секретарем міської ради Валентиною Капітулою здійснили покладання квітів до світлин Героїв Небесної сотні, загиблих воїнів АТО на площі Героїв Майдану та до меморіальної дошки закатованим українським патріотам на будівлі Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею.

Щоб передати дух Майдану, згадати буремні часи Революції Гідності біля приміщення музею створено інсталяцію,  біля якої зібралися учасники Майдану, небайдужі громадяни, влада району.

Революція Гідності згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця є пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

 Хай же пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Слава Україні! Героям слава!

Посилання