Перелік територіальних громад

С П И С О К
міського, сільських (селищного) голів, секретарів сільських рад сьомого   скликання

Назва ради, центр розташування Населені пункти П.І.Б.,номер телефону
Голова ради Секретар

1

Здолбунівська міська рада

М.Здолбунів

М.Здолбунів

Ольшевський Ігор Олександрович

Тел. 221-31 

Капітула Валентина Василівна

Тел.252-51

2

Мізоцька селищна рада

Смт.Мізоч

Смт.Мізоч

с.Клопіт

с.Мізочек

с.Озірко

Похилюк Богдан     Юрійович

Тел. 401-69 

Кондратюк Оксана Володимирівна

Тел. 401-94 

3

Білашівська сільська рада

С.Білашів

с. Білашів

Зайшлий Василь Парфенович

Тел. 408-14 

Тишкова Любов Василівна

Тел. 408-14 

4

Богдашівська с/рада

С.Богдашів

с.Богдашів

с.Ільпінь

с.Кошатів

с.Орестів

Хабатюк Ірина Степанівна

Тел. 226-06

 

Нестерук Наталія Олександрівна

 Тел.226-06

5

Будеразька с/рада

С.Будераж

с.Будераж

с.Зелений Дуб

с.Мости

с.Новий Світ

с.Святе

Баранов Володимир Федорович

Тел. 485-35

Заводовська Галина Ростиславівна

Тел. 485-21 

6

Бущанська с/рада

С.Буща

с.Буща

с.Борщівка-1

с.Борщівка-2

Парфенюк Ірина Володимирівна

Тел.482-75 

Денисюк Алла Іванівна

Тел.482-31 

7

Глинська с/рада

С.Глинськ

с.Глинськ

с.Загора

Ольховець Петро Леонтійович

Тел. 575-03 

Тимощук Оксана Олександрівна

Тел. 575-03 

8

Дерманська Перша  сільська рада

с .Дермань Перша

с.Дермань Перша 

Криницький Тарас Іванович

 Тел.450-21 

Кочаровська Наталія Костянтинівна

Тел. 450-21 

9

Дерманська Друга  сільська рада

С.Дермань Друга 

с.Дермань Друга 

Каменяка Володимир Васильович

Тел.583-67

Клиновий Ігор Петрович

Тел.583-67 

10

Здовбицька с/рада

С.Здовбиця

с.Здовбиця

Година Світлана Валеріївна

Тел.420-94 

Мосійчук Вікторія Олегівна

Тел.423-17 

11

Копитківська с/рада

С.Копиткове

с.Копиткове

с.Новомильськ

с.Мар’янівка

с.Степанівка

Ворон Петро Ананійович

Тел.477-70 

Стеренчак Валентина Георгіївна

Тел.477-21

12

Маломощаницька с/рада

С.Мала Мощаниця

С.М.Мощаниця

С.Залібівка

Никитюк Василь Володимирович

Тел 488-38 

Філонюк Ольга Володимирівна

Тел.488-38 

13

Миротинська с/рада

С.Миротин

с.Миротин

с.В’юнівщина

с.Гільча-1

с.Замлинок

с.Івачків

Мартинюк Василь Васильович

Тел.579-35 

Василина Тамара Павлівна

Тел.579-35 

14

Новомощаницька с/рада

С.Нова Мощаниця

с.Н.Мощаниця 

Герасимчук Леонід Петрович

Тел.586-40

Корнійчук Ігор Антонович

Тел.586-40 

15

Новосілківська с/рада

С.Новосілки

с.Новосілки

 

Мельник Світалана Степанівна

Тел.580-25 

Богданенко Галина Адамівна

Тел.580-37 

16

Півченська с/рада

С.Півче

с.Півче

с.Суйми

Шах Юрій Андрійович

Тел.586-94 

Харковська Ірина Петрівна

Тел.586-22

17

П’ятигірська с/рада

С.П’ятигори

с.Пятигори

Нестерчук Петро Миколайович

Тел.576-54 

Давидюк Галина Григорівна

Тел.576-54 

18

Спасівська с/рада

С.Спасів

с.Спасів

с.Стеблівка

с.Цурків

Кравець Роман Васильович

Тел.474-95 

Гаврилюк Світлана Петрівна

Тел.474-95

19

Старомощаницька с/рада

С.Стара Мощаниця

с.Ст.Мощаниця

Панасюк Світлана Петрівна

Тел.447-94 

Шах Василина Петрівна

Тел.447-94 

20

Ступнівська с/рада

С.Ступно

с.Ступно

Пільганський Микола Олександрович

Тел.443-47 

Лазоровська Лідія Володимирівна

Тел.443-47 

21

Уїздецька с/рада

С.Уїздці

с.Уїздці

с.Коршів

с.Кунин

Стернійчук Олександр Миколайович

Тел.581-30 

Рудик Оксана Мирославівна

Тел.581-30 

22

Урвенська с/рада

С.Урвенна

с.Урвенна

с.Гільча-2

с.Загребля

с.Залісся

с.Лідаво

Балабат Лідія Михайлівна

Тел.570-42  

Грицюк Марія Миколаївна

Тел.570-42 

Посилання